Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Privātuma politika

Sīkdatņu politika

Kas ir sīkdatnes (cookies)?

Sīkdatnes jeb sīkfaili – ir tīmekļa servera nosūtīta datne, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (Google Chrome, Internet Explorer, Firefox, Safari u.c.) saglabā tīmekļa lietotāja ierīcē: datorā, viedtālrunī vai planšetdatorā. Visbiežāk sīkfailus izmanto lietotāju autorizēšanās sistēmās. Ar sīkdatņu palīdzību, tīmekļa vietnes var nodrošināt arī individualizētus iestatījumus tīmekļa lietotājam.

Sīkdatnes parasti satur šādu informāciju:

  • tīmekļa vietnes nosaukumu;
  • uzglabāšanas ilgumu ierīcē;
  • unikālo numuru.

Lietotājs jebkurā brīdī var atspējot sīkdatņu izmantošanu vai ierobežot to, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas www.esplanade.lv funkcijas.

Kādas sīkdatnes izmanto www.esplanade.lv? Kādi ir to lietošanas mērķi?

ESPLANĀDE vietne izmanto vairāku veidu sīkdatnes. Tās atšķiras gan ar glabāšanas ilgumu, gan sīkdatņu izmantošanas mērķi. Laika gaitā sīkdatnes var tikt atjaunotas un pielāgotas pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai.

Galvenie sīkdatņu lietošanas mērķi ir šādi:

  • nodrošināt un uzturēt ESPLANĀDE sniegtos pakalpojumus un to godprātīgumu;
  • rūpēties par interneta vietnes drošību;
  • ievākt lietošanas statistiku un veikt analīzi;
  • izstrādāt klienta vajadzībām atbilstošākos piedāvājumus

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai lapas lietotāju identificētu personiski. Sīkdatņu statistika var tikt iegūta arī no ESPLANĀDE partneru vietnēm.

Trešo pušu sīkdatnes
ESPLANĀDE tīmekļa vietnē var tikt izmantota trešo pušu sīkdatņu informācija.

Šādai analīzei visbiežāk tiek lietoti šādi rīki:

Kā lietotājs var izvēlēties un mainīt sīkdatņu izmantošanu?

Ja nevēlaties, lai Jūsu lietotajās ierīcēs tiktu izmantotas sīkdatnes, Jūs varat mainīt pārlūkprogrammas drošības iestatījumus. Izmaiņas iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi. Ņemiet vērā, ka iestatījumi var atšķirties ne tikai atšķirīgām pārlūkprogrammām, bet arī pārlūkprogrammu versijām. Bez sīkdatņu izmantošanas apstiprināšanas ESPLANĀDE tīmekļa vietnē, Jūs nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot ESPLANĀDE piedāvātos pakalpojumus. Vairāk par ES sīkdatņu regulāciju un normatīvajiem aktiem var uzzināt vietnē:

http://ec.europa.eu/ipg/basics/legal/cookies/index_en.htm

Atjaunināts 2023. gada 19. septembrī