Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Privātuma politika

ZĪMOLA IZSTRĀDE VIETAI TUKUMS

Klients: Tukuma novada dome

Darbs: Zīmola izstrāde vietai TUKUMS

Apjoms: Izpēte, zīmola TUKUMS organiskais potenciāls, zīmola identitātes definēšana, zīmola identitātes izstrāde: zīmola TUKUMS vizuālo elementu standarts, komunikācijas materiālu paraugietvari un zīmola TUKUMS iedzīvināšanas rokasgrāmata.

 

Tukums ir vieta, kur var atrast Smukumu. Vienīgā vieta Latvijā, kuras sauklis, pateicoties Imantam Ziedonim, ir atpazīstams visā Latvijā: Uz Tukumu pēc smukuma. Izpēte apliecināja, ka šis sauklis ir būtisks organiskais zīmola potenciāls, kuru nepieciešams izstrādāt un jēgpilni iedzīvināt. Zīmola vērtības un atribūtika tika izstrādāti ciešā sadarbībā ar ievērojamākajiem tukumniekiem un viedokļu līderiem. Tikai iesaistot mērķauditorijas grupu pārstāvjus iespējams izstrādāt zīmolu vietai, kas rezonē ar tās iedzīvotājiem un dod pamatu tā attīstībai un vietas uzplaukumam.

2022. gadā tikai aktualizēts zīmola ģenerālplāns nākamajiem 4 gadiem, kura izpildi uzraudzīs īpaši izveidota Tukuma zīmola darba grupa, gādājot, lai labi iesāktais turpinās atbilstoši iecerētajam.