Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Privātuma politika

ZĪMOLA IZSTRĀDE VIETAI JAUNPILS

Klients: JAUNPILS novada dome

Darbs: Zīmola izstrāde vietai JAUNPILS

Apjoms: Izpēte, Jaunpils zīmola vizuālo elementu standarts, komunikācijas materiālu paraugietvari un Jaunpils zīmola iedzīvināšanas rokasgrāmata.

Jaunpils ir vieta ar savu īpašo enerģētiku. Tā ir vieta, kas, godinot gadsimtiem krātas tradīcijas, nemitīgi atdzimst no jauna.
Uzsākot darbu pie Jaunpils zīmola izveides, tikai noteikti četri iespējamie vietas zīmola attīstības virzieni, no kuriem kā atbilstošākais un ilgtspējīgākais tika izvēlēts JAUNA PILS.


Jaunpils zīmola idejā JAUNA PILS sakausēta apdzīvotās vietas bagātā vēsture un tās iedzīvotāju vīzija par Jaunpili, kas, sekojot līdzi laikam, nemitīgi atdzims no jauna. Te satiekas senatnes gaisotne un mūsdienu tehnoloģijas, jaunpilnieku paaudzēs krātā pieredze un jauno profesionāļu radošums un uzņēmīgums, vietējo iedzīvotāju viesmīlība un daudzo viesu zinātkāre un alkas piedzīvot ko aizraujošu. Zīmola ideja ļauj ieviest jaunas tradīcijas, savienojot tās ar senajām, nodrošinot šīs zīmola koncepcijas ilgmūžību.