Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Privātuma politika

XAUTOMATION MĀJASLAPAS IZSTRĀDE

Klients: Extended Automation

Darbs: Mājaslapas XAUTOMATION.LV izstrāde

Apjoms: Izpēte, tehniskās specifikācijas, UX saskarnes dizains, grafiskie elementi, tekstuālā materiāla izstrāde, foto materiāla izstrāde un apstrāde, Front-end un Back-end programmēšana, satura ievade, satura vadības rokasgrāmata, projekta vadība.

Automātiskās vadības sistēmas ir ikviena industriāla klienta darbības pamats. Mūsdienās nav iespējams efektīvi nodrošināt ražošanas procesu vai komunālpakalpojumu bez atbilstošas vadības sistēmas. Vai tā būtu DCS, SCADA vai cita veida hibrīdsistēma, Extended Automation pieredzējušu inženieru un automātikas speciālistu komanda spēj ātri noteikt jebkuras sistēmas nepilnības, kā arī iespējas būtiski uzlabot ikviena klienta darbības rādītājus: auditējot, projektējot un modernizējot to, kas konkrētam industriālam klientam vajadzīgs.

Mājaslapas izstrādes gaitā izpētīts Extended Automation piedāvājums, komanda un klienti, kā arī realizētie projekti, kā rezultātā izstrādāts oriģināls, jēgpilns saturs.