Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Privātuma politika

VIZUĀLĀS IDENTITĀTES PĀRBŪVE: TOLMETS

Klients: SIA Tolmets

Darbs: Vizuālās identitātes optimizēšana, vienota standarta izstrāde TOLEMTS metāllūžņu ieprikšanas laukumiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

 

Apjoms: Izpēte, tehniskās specifikācijas, visu laukumu un to piedāvājuma un iespēju apzināšana, uzmērījumi, logo, logo versijas, saistīto uzņēmumu grafiskais standarts, fonti, krāsu specifikācijas, laukumu noformējuma elementu standarts, komunikācijas materiālu paraugietvari, zīmola saskarsmes punktu standarta noformējumi, Stila grāmata, projekta vadība.

 

TOLMETS ir ne tikai metāllūžņu pārstrādes uzņēmums, bet arī Latvijā atpazīstams zīmols, kas mērķauditorijai pamatā saistās ar iespēju atbrīvoties no metāllūžņiem. Tā kā ar šo zīmolu Latvijā, Igaunijā un Lietuvā strādā vairāki uzņēmumi, bija nepieciešams izveidot komunikācijas struktūru, dodot iespēju ikvienam no šiem uzņēmumiem izmantot zīmola grafisko standartu un komunikācijas materiālus savu biznesa mērķu sasniegšanai.