Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Privātuma politika

VIZUĀLĀS IDENTITĀTES IZSTRĀDE PROJEKTAM SINERGIA

Klients: Cleantech Latvia

Darbs: Vizuālās identitātes izstrāde industriālās simbiozes kopprojektam SINERGIA

Darba apjoms: Izpēte, nosaukums, logo, citi vizuālās identitātes elementi, komunikācijas paraugietvaru dizains, Stila grāmata latviešu valodā.

 

Lai veicinātu izpratni par industriālo simbiozi, projektam "“Atkritumi kā resursi Latvijā – Reģionālās ilgtspējas un aprites veicināšana, ieviešot atkritumu kā resursu izmantošanas koncepciju” bija nepieciešams izstrādāt atbilstošu, viegli izrunājamu un atmiņā paliekošu nosaukumu, kā arī vizuālās identitātes elementus un komunikācijas materiālu paraugietvarus.


Industriālā Simbioze ir darbību kopums, kas nodrošina to, ka jebkuras saimnieciskās darbības rezultātā radušos atkritumus iespējams izmantot atkārtoti kā izejvielu citā saimnieciskās darbības jomā, nodrošinot gan efektīvāku ražošanas resursu izmantošanu, gan cilvēkam labvēlīgākas vides saglabāšanu ilgtermiņā. Proti: kas vienam atkritums, tas citiem (visiem) ieguvums.