Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Privātuma politika

SODRA MĀJASLAPU IZSTRĀDE

Klients: Sodra

Darbs: Mājaslapu SODRA.LV un SODRA.EE izstrāde

Apjoms: Klienta platformas un pieejamo materiālu un vajadzību izpēte, fotomateriāla izstrāde, UX saskarnes dizains, grafiskie elementi, tekstuālā materiāla izstrāde latviešu un angļu valodā tīmekļa vietnei SODRA.LV. Oriģinālsatura izstrāde angļu valodā un adaptācija uz igauņu valodu tīmekļa vietnei SODRA.EE, satura ievade, projekta vadība.

 

 

Zviedrijas uzņēmumu grupa SODRA ir viens no lielākajiem meža apsaimniekotājiem Latvijā, pārvaldot vairāk nekā 130 000 ha zemes īpašumu. Tīmekļa vietnes Latvijā un Igaunijā ir galvenais komunikācijas rīks, dodot iespēju medijiem un interesentiem gūt ieskatu par SODRA ilgtspējīgas pārvaldības principiem, kas atbilst Starptautiskās meža uzraudzības padomes jeb FSC® un meža sertifikācijas novērtēšanas programmas PEFC noteiktajiem standartiem un prasībām.