Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Privātuma politika

MOBILĀ LIETOTNE BALTIC AGRO

Klients: Baltic Agro

Darbs: Baltic Agro mobilā lietotne

Apjoms: Izpēte, tehniskās specifikācijas, UX saskarnes dizains, grafiskie elementi, teksti, CMS dizains, API, programmēšana, AppStore un Google Play konta izveide, satura ievade, web servisu pievienošana, projekta vadība.

Mājaslapas lietotāju un to paradumu izpēte vairāku gadu garumā iezīmēja būtisku tendenci: katru gadu būtiski pieaug to lietotāju – Baltic Agro klientu īpatsvars, kas apmeklē mājaslapu, izmantojot mobilo telefonu.

Jaunā Baltic Agro mobilā lietotne ir būtisks solis labākas lietotāja pieredzes nodrošināšanā uzņēmuma klientiem. Tagad lauksaimniekiem ir iespēja ne tikai pasīvi vērot biržas cenas izmaiņām, kā tas ir bijis līdz šim, izmantojot mājaslapu, bet arī pašiem izveidot vēlamās cenas paziņojumus un realizēt savu ražas produkciju bez nepieciešamības izmantot biroju, datoru vai papildu nepieciešamības zvanīt graudu vai reģionālajam menedžerim.