Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Privātuma politika

MĀJASLAPAS IZSTRĀDE: NIAA

Klients: Nekustamo īpašumu attīstītāju alianse

Darbs: Mājaslapas NIAA.LV izstrāde

Apjoms: Izpēte, tehniskās specifikācijas, UX saskarnes dizains, grafiskie elementi, tekstuālā materiāla izstrāde latviešu, krievu un angļu valodā, fotomateriāla un vizualizāciju apstrāde, Front-end un Back-end programmēšana, satura ievade, satura vadības rokasgrāmata, projekta vadība.

Mainoties Nacionālās nekustamo īpašumu attīstītāju alinases vadībai un turpmākās darbības stratēģijai, radās nepieciešamība aktualizēt gan nosaukumu (Nekustamo īpašumu attīstītāju alianse), gan logo, gan tīmekļa vietni, kurā būtu uzskatāmi redzami alianses biedri, mērķi, projekti un aktualitātes.

Darba apjoms ietvēra vizuālās identitātes izstrāde (saglabājot atpazīstamību), lietišķās sarakstes un komunikācijas materiālu paraugietvaru izstrāde, kā arī lietotājiem ērta un pārskatāma tīmekļa vietne, kas ietver informāciju par organizācijas mērķiem, dalībniekie, projektie, kā arī nekustamā īpašuma tirgus pētījumiem un aktualitātēm.