Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Privātuma politika

BĒRNU REIMATOLOĢIJAI VELTĪTA TĪMEKĻA VIETNE

Klients: Latvijas Pediatru reimatologu biedrība

Darbs: Mājaslapas BERNUREIMATOLOGIJA.LV izstrāde

Apjoms: Izpēte, tehniskās specifikācijas, UX saskarnes dizains, grafiskie elementi, tekstuālā materiāla izstrāde, foto materiāla izstrāde un apstrāde, Front-end un Back-end programmēšana, satura ievade, satura vadības rokasgrāmata, projekta vadība.

Sadarbībā ar visiem Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas reimatologiem tapa šī saturā apjomīgā un tik nepieciešamā tīmekļa vietne, kurā apkopota paplašināta informācija par visām bēnu reimatoloģijā sastopamajām slimībām, to simptomiem, īespējamajiem saslimšanas cēloņiem, diagnostiku un ārstēšanu.

Papildus aprakstiem par katru no slimībām, tika izstrādāts cits noderīgs saturs pacientiem un viņu vecākiem: fizioterapija, vingrojumi, fizikālā terapija, psioloģiskā palīdzība, rehabilitācija, alternatīvā medicīna, speciālisti pieaugušajiem, kā arī pacientu stāsti. Vietnē atrodama noderīga informācija arī ģimenes ārstiem, kā arī nodrošināta iespēja pieteikties vizītē pie BKUS speciālista.