Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Privātuma politika

BALTIC AGRO VIDEO SIŽETI

Klients: Baltic Agro

Darbs: Video sižeti Baltic Agro

Apjoms: Scenārijs, plānošana, izbraukuma filmēšana, audio ieraksts, materiāla atlase, montāža, aprakstu veidošana, augšupielāde klienta Youtube kanālā, projekta vadība. 

Tikai reālu klientu pieredze vislabāk dod iespēju novērtēt Baltic Agro piedāvājumu un tā atbilstību klientu vajadzībām un gaidām. Tieši tādēļ devāmies apjomīgā ekspedīcijā, viesojoties pie lauksaimniekiem un lopkopjiem dažādos Latvijas novados - no Bernātiem rietumos, līdz Viļakai austrumos.

Atšķirībā no citiem agroķīmijas un citas lauksaimniekiem nepieciešamās produkcijas tirgotājiem un iepircējiem Baltic Agro patiesi rūp ne tikai savu klientu panākumi, bet arī tas, kā reāli palīdzēt, ja notikusi ķibele. Iespējams tieši tādēļ Baltic Agro var pamatoti lepoties ar kuplāko pastāvīgo klientu daudzumu visā Latvijā.