nākamais darbs

Saga

Kampaņa Uzlādē ģimeni pavasara darbiem!

Uzdevums: Saga tēju publicitātes un atpazīstamības veicināšanas kampaņa. Ņemot vērā to, ka Latvijas Lielajai Talkai līdzīgi pasākumi aptuveni vienā laikā norisinās visās Baltijas valstīs, veicināt Saga kā tējas visai ģimenei atpazīstamību, aicinot ģimenes aktīvi piedalīties gan vides sakopšanas pasākumos, gan citās ar ģimenes kopābūšanu saistītās aktivitātēs. Tā kā ar talkas rīkošanu saistītās organizācijas katrā no Baltijas valstīm atšķiras, komunikāciju stratēģija un taktiskie risinājumi tika individuāli pielāgoti atbilstoši tirgus specifikai un apstākļiem.

Komunikācijas stratēģija: 
Piedalies talkā kopā ar savējiem un laimē balvas visai ģimenei!


Taktiskie risinājumi: 

Latvijā un Igaunijā tika panākta stratēģiskā partnerība ar talkas organizatoriem, kas deva iespēju Saga POS materiālos iekļaut arī talkas oficiālos logo.

Latvijas skolās, portālā draugiem.lv, kā arī caur Lielā Talka komunikācijas kanāliem tika izsludināts konkurss Nāc uz Lielo Talku un laimē ceļojumu uz LEGOLAND visai ģimenei!

Saga balvas un iedvesmas materiāli visiem Lielās Talkas koordinatoriem Latvijā.

Lietuvā sociālajā tīklā Facebook tika izveidota Saga lapa ar īpaši izstrādātu saturu – iedvesmojošiem citātiem un konkursiem, – dodot lapas sekotājiem iespēju laimēt grozu ar Saga tējām un ceļojumu uz LEGOLAND visai ģimenei. Lai noskaidrotu galvenās balvas ieguvēju, tikai izstrādāta WEB aplikācija ar bilžu pievienošanas un balsošanas iespējām. Iesūtīto bilžu vadmotīvs: ģimene, kas talko vai kopīgi dzer tēju. Ceļojums uz LEGOLAND tika izlozēts starp 20 populārāko bilžu iesūtītājiem.

Lietuvā talkas Mes darom! laikā Saga komanda apmeklēja vairākas talkošanas vietas, dāvinot talkotājiem Saga tējas paciņas ar akcijas uzlīmi, kas informēja par iespēju, iesūtot bildi, laimēt ceļojumu uz LEGOLAND visai ģimenei.

Latvijā Lielās Talkas laikā Saga cienāja ar siltu tēju salijušos talciniekus gan Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas teritorijā, gan Eizenšteina ielas pagalma labiekārtošanas pasākumā.

Talkas koordinatori Igaunijā saņēma īpašu talciniekiem domātu komplektu, ko papildināja arī Saga tēja.

Sadarbībā ar BIGBANK Saga atbalstīja Lielo ģimeņu asociācijas aktivitātes gan talkas laikā, gan Lielo ģimeņu pasākumā Tallinas zoodārzā, gūstot plašu publicitāti dažādos medijos.

Get Adobe Flash player