20.06.2017.

Vējonis

Gatavojamies karstai vasarai, mēs visi esam to pelnījuši!

15.10.2015.

Smukums ar pamatojumu

LSM: Jūrmala, Ventspils un Tukums ir pilsētas, kuru vizuālās identitātes un logotipa pamatā ir mēreķtiecīga pilsētas zīmola stratēģija:

www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/pilsetas-ar-un-bez-logo--galvenais-ir-saturs.a149808/
 

Nevaru komentēt par Jūrmalu un Ventspili, taču bez rūpīgas izpētes un iedzīvotāju iesaistes teju gada garumā, mums nebūtu izdevies sasniegt tik labu rezultātu Tukumā. Esmu pārliecināts, ka jēgpilnu darbu vietas zīmolvedībā īsākā laikposmā sasniegt nav iespējams, jo logotips ir tikai "aisberga redzamā daļa" tam, ko šī grafiskā zīme reprezentē.

Visi centieni kaut ko panākt īsākā laikposmā ir lemti neveiksmei, jo īsceļu uz dāžadu cilvēku kopīgu izpratni vienkārši nav.

Ainārs

 

27.07.2015

SVIESTS 2015

Tie, kuri šajā nedēļas nogalē Cēsīs notikušajā etno-eko festivālā SVIESTS 2015: joikas un dainas visur ievēroja rēgojamies vīrus melnā ar kameru uz pleca vai rokās, tie lai zina - tur visas dienas garumā uzdarbojās ESPLANĀDE, vērīgi dokumentējot festivāla norisi, lai finālā sakultu sestdien saklausīto un redzēto sātīgā stāstiņā par šo visnotaļ interesanto Latvijas-Norvēģijas kultūras apmaiņas projektu. 

Rezultātu gaidiet jau pavisam drīz!

21.07.2015

Ieraugi sevi kā putni redz!

Piedāvā savai mērķauditorijai spārnus un ļauj ieraudzīt sevi no putna lidojuma! 

ESPLANĀDE piedāvā aerofoto un aerovideo pakalpojumus, kas ļaus iegūt ekskluzīvus un kvalitatīvus materiālus no ārkārtīgi iedvesmojošiem, bet citādi grūti sasniedzamiem augstumiem.

Foto un video uzņemšanai tiek izmantots drons jeb kvadrokopteris DJI Inspire, un aģentūra veic profesionālu attēlu (tostarp panorāmas foto) un video pēcapstrādi.

Pa labi: daļiņa mūsu jaunākā veikuma – Tukuma vecpilsētas foto no putna lidojuma Tukuma Tūrisma informācijas centra vajadzībām.

16.06.2015

Mēs laižam brīvdienās!

Dāmas un kungi!
Kā ik vasaru, arī šogad no 22. jūnija līdz 5. jūlijam dodamies lūkot jaunas ainavas. Īsāk sakot – atvaļinājumā!

Priecīgas Līgo, Jāņu un visas citas dienas & tiekamies atkal 6. jūlijā!

ESPLANĀDE

 

12.06.2015

Kurš te ir MAGISTRO?

Noskaties video un iepazīsties ar BFT klipu sērijas galvenajiem varoņiem! 

BFT Magistro – inovatīva, vienkārši instalējama un ērti lietojama sistēma, kas ļauj vadīt visas automatizētās mājokļa ierīces no planšetes, PC vai viedtālruņa.

10.04.2015

Latvija jau par 1 000 000 kg sakoptāka!

Kopš TOLMETS pavasara/vasaras akcijas sākuma Latvijas saimnieki jau atbrīvojuši savas sētas no MILJONS kilogramiem lūžņu! Un mēs varam vēl!

Līdz pat 6. septembrim vienā reizē nodod vismaz 200 kg lūžņu kādā no TOLMETS sadarbības partneru metāllūžņu pieņemšanas laukumiem, saņem labu naudu un LAIMĒ automašīnu vai piekabi! Piedalies!

Vairāk informācijas tolmets.lv/akcija

24.03.2015

Kaķa šūpulis tīklošanas laikmetā

Vai zini, kas ir kaķa šūpulis? Cat's cradle? Šo seno spēli brīvos brīžos vēl šodien mēdz uzspēlēt gan lieli, gan mazi daudzās pasaules malās. Uzspēlēt pa vienam vai pāros, ar vienu rokas kustību radot dažāda izskata tīklus un acumirklī pārvēršot vienu figūru citā.

Tieši šī spēle kalpoja par iedvesmas avotu pie mums, Esplanādē, tapušajam RTU absolventu dienas plakāta dizainam, sasaucoties ar RTU absolventu dienas Jūsu panākumi – mūsu iespējas 2015. gada tēmu – Tīklošanas laikmets.

05.03.2015

Kārums jaunākais TV klips

Lūk, jaunākais Kārums grāvējs, kas šajā pavasarī satricinās Latvijas TV ekrānus!


Klipa autori: aģentūra DDB, Igaunija
Teksts: ESPLANĀDE

09.01.2015

Meža noslēpumi

Mežs ir viena noslēpumaina vietiņa. Mežs tev nav vis istaba, no kuras pēc iespējas ātrāk izslaucīt uz grīdas sakritušos gruzīšus. Vai zināji, ka atmirušajos, vēja izgāztajos vai nolūzušajos kokos patvērumu un barību rod milzumdaudz dzīvo radību – arī reti sastopamas sugas? Un to, cik ļoti mežam noder zemē sakritušo lapu un skuju klājs? Un to, kā daži kustonīši labprātāk izvēlas senas un mazliet pabrukušas mājvietas – tātad, vecākus kokus – nekā tās jaunās un smukās?

Pirms brīvdienās atkal iebrien meža noslēpumainajā pasaulē, noskaties mūsu veidotās animācijas īsfilmiņas, kas tapušas sadarbībā ar Pasaules Dabas fondu un meža pasaules pazinējiem!

05.01.2015

Lipton kampaņa noslēgusies!

Lipton kampaņa Pērc, mērc un laimē! veiksmīgi noslēgusies! Ar Toyota Aygo pa Rīgas ielām turpmāk trauksies Aleksandrs Sinkevičs. Viņam paveicās gan atrast laimīgo tējas maisiņu ar auto simbolu (kas, starp citu, bija lielākā veiksmes daļa, jo Latvijā šādu maisiņu reģistrējuši bija kopumā 7 tējas mīļotāji), gan uzvarēt šodienas izlozē!

Ar pārējo laimētāju sarakstu vari iepazīties šeit

Apsveicam!

20.11.2014

Cik ilgi gaidīt lielo zivi?

Kamēr atnāk!

Valsts svētkiem tuvojoties, Esplanādē dikti sakārojās zivju. Notraukuši uz saviem vizuļiem sakrājušos putekļus, tādējādi atjaunojot to sākotnējo spozmi, un iekāpuši piemērotos stulmaiņos, lēcām savā uzticamajā busiņā un traucāmies izmēģināt laimi Vidzemes foreļu dīķos. 

Pa labi: mūsu jaukā kompanjone, kurai uz savu pirmo zivi nācās gaidīt sevišķi ilgi... Bet tas nekas, jo tas tikai tādēļ, ka viņai iepriekšējās, kuras centās piekosties, nepatika, un īstenībā viņa jau no paša sākuma bija izlēmusi gaidīt pašu labāko!04.11.2014

ESPLANĀDE meklē mākslinieku!

AICINĀM PASTĀVĪGĀ DARBĀ MĀKSLINIEKU (Art Director/Graphic Designer)!

Darba pienākumi
Oriģināla grafiskā dizaina, komunikācijas materiālu – vizualizāciju un maketu – izstrāde,
atbildība par aģentūras projektu māksliniecisko kvalitāti un atbilstību klientu zīmolu vadlīnijām.

Prasības pretendentam/-ei
Profesionāla mākslinieciskā izglītība.
Prasme strādāt ar datorgrafikas programmām (Ai, Ps, Id).
Prasme iedziļināties darba uzdevumā.
Spējas radoši izpausties konkrētu uzdevumu ietvaros.
Spēja novest uzticēto projektu līdz gatavam rezultātam.

Papildu prasmes
Zināšanas par poligrāfijas tehnoloģijām un failu sagatavošanu atbilstoši tehniskajām un mediju specifikācijām tiks uzskatīta par priekšrocību.
Prasme veidot flash animācijas tiks uzskatīta par priekšrocību.

CV un motivācijas vēstuli sūti uz esplanade@esplanade.lv līdz 2014. gada 10. novembrim.

26.09.2014

Kurš iemainījis lūžņus pret jaunu auto?

TOLMETS akcija Nodod lūžņus un laimē auto vai piekabi! veiksmīgi noslēgusies. Tā no 7.04. līdz 15.09.2014 norisinājās visā Latvijā, aicinot iedzīvotājus atbrīvoties no nevajadzīgajiem lūžņiem un nodot tos tālākai pārstrādei, kā arī dodot iespēju laimēt vērtīgas balvas – 4 Neptun piekabes un automašīnu Škoda Citigo. Visas piekabes nonākušas pie saviem īpašniekiem Talsu, Rūjienas, Saldus un Ventspils pusē, savukārt 200 kg lūžņu pret pavisam jaunu auto iemainījis Sandis Viļķins no Siguldas.

Akcijas ietvaros Latvijā veiktas kopumā 10 058 matāllūžņu nodošanas darījumu reģistrācijas, un reģistrētie pieņemšanas-nodošanas akti apliecina, ka Latvijas vide atbrīvota no lūžņiem vairāk nekā 2000 tonnu apjomā.

Attēlā: akcijas uzvarētājs Sandis pie jaunā auto stūres. Lai labi ripo!


EB

 

23.09.2014

Priekā!

Pagājušajā piektdienā, kad daudzviet pasaulē milzums ļaužu drūzmējās garās rindās pēc jaunā Apple Iphone 6, arī mēs nedomājām atpalikt. Iekāpuši gumijniekos un bruņojušies baltiem saimniecības maisiem, devāmies ābolu medībās, lai jau pavisam drīz savām acīm redzētu Kurzemes pievārtē ienākušos aukšu pārtapšanu saules un vitamīnu pārpilnā sulā.

Attēlā: ābeļdārza viesmīlīgā saimniece Dzintra, krāšņā kleitā uzcirtusies, un daļa aģentūras radošo prātu iemalko sulu, kas spiesta no pašu lasītajiem āboliem.

[RUDENĪGĀ] PRIEKĀ!
 

EB

05.09.2014.

Mazliet kreativitātes un milzums centības

Kad vērsim pie ragiem ķeras radoša pieeja, problēmai vairs nav, kur likties. Nedēļas balvu par kreativitāti un centību kopā ar šķelmīgu sveicienu veltām kādam no mūsu sadarbības partneriem, kuru sūtījumu šonedēļ saņēmām ļoti īpašā noformējumā, kas uzskatāmi demonstrē abas iepriekšminētās kvalitātes!

P.S. Tā līme laikam tomēr ir garšīga? :)


EB

 

21.08.2014

Paldies par novērtējumu!

Dažkārt klientu vēstules var būt pat ļoti iedvesmojošas. Šis ir tas gadījums! 


Jānis

12.08.2014

Škoda Citigo gaida savu veiksmīgo īpašnieku!

TOLMETS kampaņa Nodod lūžņus un laimē auto vai piekabi! jau ielīksmojusi trīs Neptun piekabju laimētājus. Tagad kampaņas galvenā balva – automašīna Škoda Citigo – rotā TOLMETS sadarbības partnera, SIA Auto Pārstrāde, metāllūžņu pieņemšanas laukumu Rīgā, Granīta ielā 13. Atlikušas vēl divas izlozes. Pirmajā no tām tiks izlozēta ceturtā auto piekabe, savukārt otrajā, kas norisināsies 15. septembrī, noskaidrosim, kurš būs laimīgais Škoda Citigo īpašnieks. 

Vēlam veiksmi izlozēs un atgādinām, ka, lai piedalītos akcijā, atlicis vēl vesels mēnesis laika – vienā reizē nodod vismaz 200 kg metāllūžņu, aizpildi reģistrācijas anketu un, ļoti iespējams, jau pavisam drīz pie Škoda Citigo stūres sēdīsies tieši Tu!

Plašāka informācija un reģistrēšanās: tolmets.lv/akcija.


EB

18.07.2014

Euroskor rudens kolekcijas fotosesijas aizkulises

Video, kur var gūt ieskatu Euroskor rudens kolekcijas fotosesijas aizkulisēs studijā pie fotogrāfa Andreja Zavadska.

 

__
matīss

07.07.2014

Piedalāmies!

Piedalāmies ESF apmācību projektā autovadīšanas kategorijas paaugstināšanai.

02.06.2014

ESPLANĀDE dodas atvaļinājumā!

Turpinot senu tradīciju, arī šogad no 23. jūnija līdz 4. jūlijam izraujam štepseles, izslēdzam datorus, gaismas un mikrofonus, kalkulatorus, gludekļus un telefonus, lai mestos vasarīgās brīvdienās. Visus mums uzticētos darbus paveiksim pirms vai pēc ikgadējā atvaļinājuma, tādēļ laipni lūdzam tos plānot un iesniegt savlaicīgi!

Prieka pilnu dienu vēlot,
jūsu ESPLANĀDE

13.05.2014.

Kādam ir paveicies

Un paveicies ir tepat - Graudu ielā...

 

janis blunavs

07.04.2014

Grundfos Plus aizkulises

Piedāvājam jūsu acu priekam īsu ieskatu Grundfos Plus ilgtermiņa servisa garantijas programmas tapšanas aizkulisēs.

__
matīss

13.03.2014

Euroskor pavasara kampaņas fotosesija

Lūk, iespēja ielūkoties Euroskor 2014. gada pavasara kampaņas vizuālo tēlu fotosesijas aizkadrā.

__
matīss

27.02.2014

Projektu vadītāj, te ir darbs!

Ir pienācis brīdis, kad mūsu mājīgajā aģentūrā nepieciešami apņēmīgi un smaidīgi papildspēki. Pievienojies, kļūstot par Esplanādes projektu vadītāju!
Sūti savu CV un pieteikumu uz esplanade@esplanade.lv!

 

 

 

 

 

Get Adobe Flash player